Quantcast
Subyancilik - Bizarpedia, bilgi kaynağı
aç/kapa artema

  SUBYANCILIK

  1. (bkz: pedofili) yada pedofil olarak da kullanilir.
    cinsel istekleri konusunda iradi kararlar veremeyecek kadar küçük çocuklarin yasta cok büyük olanlarca tacizini ifade eder.
    cinselligin tabu sayildigi ortamlarda kullanimi yaygindir. ekonomisi bitmis asya ülkelerinde çocuk tacirligi her daim prim yapan islerdendir.
    o yastaki çocukla seks yapmayi düsünmek, liseli fantezisi arasinda pek fark yoktur. her ikisinde de saf kurbani seksüel fantezilerde aktif yada pasif eleman olarak görmek arzusu yatar. ancak düsünülen her seyin eyleme konmasi ne kadar düsünüldügü gercegiyle akla ve yürege sigar, o ayri. *

    (lunette, 27 Agustos 2005 Cumartesi, 14:22:34)Bu başlığın linki: BU KONUDA BİLGİ EKLEMEK İSTİYORUM27/07/2005 - 21/09/2018

tamamen eglence amaciyla yapilmi$ olan bizarpedia.com'da yer alan tum icerik bilgi amaclıdır. Bu bilgiler, doğru, guncel ve tam olarak duşunulmemelidir. Hukuki yada tıbbi acıdan yada diğer profesyonel hizmetlerden biri tarafından verilen danışmanlık yada tavsiye niteliğindeki bilgiler ile bir tutulmamalıdır.Bu sitede yer alan bilgilerin sorumluluğu yazarlarına aittir. Telif hakkı ihlali yapıldığını duşunduğunuz bilgi varsa, bu ihlali, admin@bizarpedia.com adresini kullanarak site editorlerine iletebilirsiniz.
tum haklari saklidir
copyright©biz@rpedia.com
firma rehberi Altın, Gümüş ve Döviz haber canlı maç skorları canlı tv izle Commodity sitemap
Add to Google

hit tracker

Derlenme Süresi: 0.23011 sn.