Quantcast
Sirilsiklam Asik - Bizarpedia, bilgi kaynağı
aç/kapa artema

  SIRILSIKLAM ASIK

 1. Yönetmen: Mark Waters
  Oyuncular: Monica Potter, Freddie Prinzie
  Orijinal Adı: HEAD OVER HEELS

  konusu:
  Sanat eserleri restorasyonu ile uğraşan Amanda, New York ta çok gösterişli bir apartman dairesini dört top model genç kızla paylaşmaya başlar. Bu dört genç mankenin gösterişli yaşamlarına uyum sağlamakta sıkıntı çeken Amanda, asıl sıkıntıyı rüyalarının erkeği, komşuları, yakışıklı Jim Watson a gönlünü kaptırınca yaşamaya başlar. Etrafında tüm erkeklerin peşlerinde koştuğu dört manken varken pek bir şansı olduğuna inanmayan Amanda yı kötü bir sürpriz daha beklemektedir.

  (kedimi7ler, 28 Aralik 2005 Çarşamba, 17:22:54)
 2. senaryosu ron burch, david kidd'e ait 2001 yapımı 83 dakikalık film.
  (01 fb 1907, 19 Agustos 2006 Cumartesi, 14:56:20)Bu başlığın linki: BU KONUDA BİLGİ EKLEMEK İSTİYORUM27/07/2005 - 14/11/2018

tamamen eglence amaciyla yapilmi$ olan bizarpedia.com'da yer alan tum icerik bilgi amaclıdır. Bu bilgiler, doğru, guncel ve tam olarak duşunulmemelidir. Hukuki yada tıbbi acıdan yada diğer profesyonel hizmetlerden biri tarafından verilen danışmanlık yada tavsiye niteliğindeki bilgiler ile bir tutulmamalıdır.Bu sitede yer alan bilgilerin sorumluluğu yazarlarına aittir. Telif hakkı ihlali yapıldığını duşunduğunuz bilgi varsa, bu ihlali, admin@bizarpedia.com adresini kullanarak site editorlerine iletebilirsiniz.
tum haklari saklidir
copyright©biz@rpedia.com
firma rehberi Altın, Gümüş ve Döviz haber canlı maç skorları canlı tv izle Commodity sitemap
Add to Google

hit tracker

Derlenme Süresi: 0.23507 sn.