Quantcast
Lunette - Bizarpedia, bilgi kaynağı
aç/kapa artema

  LUNETTE

 1. fransızca gözlük
  (dares, 26 Agustos 2005 Cuma, 11:36:32)
 2. kafayi tore ve cinayetlerle bozmus, elinden her an bir kaza cikabilecek yazar.
  (lunette, 26 Agustos 2005 Cuma, 16:37:27)
 3. kendisine anayasa kitapcigi firlatmak istedigim * * * aman sakin ol pisman olacagin hareketler yapma dedigim * yazar.

  edit:ayrica iyi bir yazar...

  (cormanthor, 26 Agustos 2005 Cuma, 17:04:21)
 4. İnatÇi
  karakterinin en belirgin özelliği inatçılık. lakabın keçi . sana zorla birşey yaptırmak imkansız. kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun. bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun. bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor. İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın. senin için en değerli kişi annen. onun davranışlarını örnek alıyorsun. Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor. İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun. Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor. karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.
  (bkz: nicklerden kisilik tahlili)

  (bir kalem bir pergel bir de cikolata alacagim, 08 Nisan 2006 Cumartesi, 18:59:55)Bu başlığın linki: BU KONUDA BİLGİ EKLEMEK İSTİYORUM27/07/2005 - 21/09/2018

tamamen eglence amaciyla yapilmi$ olan bizarpedia.com'da yer alan tum icerik bilgi amaclıdır. Bu bilgiler, doğru, guncel ve tam olarak duşunulmemelidir. Hukuki yada tıbbi acıdan yada diğer profesyonel hizmetlerden biri tarafından verilen danışmanlık yada tavsiye niteliğindeki bilgiler ile bir tutulmamalıdır.Bu sitede yer alan bilgilerin sorumluluğu yazarlarına aittir. Telif hakkı ihlali yapıldığını duşunduğunuz bilgi varsa, bu ihlali, admin@bizarpedia.com adresini kullanarak site editorlerine iletebilirsiniz.
tum haklari saklidir
copyright©biz@rpedia.com
firma rehberi Altın, Gümüş ve Döviz haber canlı maç skorları canlı tv izle Commodity sitemap
Add to Google

hit tracker

Derlenme Süresi: 0.27930 sn.